ARLOARLO
Forgot password?

Rixos Premium Dubrovnik

BED AND BREAKFAST

Rixos Premium Dubrovnik

Available Rooms

Hotel
5 star
Kroaci
Dubrovnik
Liechtensteinov Put 3, 20000 Dubrovnik, Croatia
+355694050280
14:00
12:00

Hoteli ka një pishinë të brendshme gjatë gjithë vitit dhe pishina të hapura sezonale që ofrojnë pamje panoramike të detit, ky hotel me 5 yje është një 15-minuta në këmbë larg qytetit të vjetër të Dubrovnikut.

Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar në Rixos Premium Dubrovnik shfaqin mobilje me stil, moderne, një TV me ekran të sheshtë, Wi-Fi falas dhe një banjo të gjerë.

Duke përfshirë 3 bare dhe 3 restorante, Rixos Premium Dubrovnik ofron kënaqësi të kuzhinës nga kuzhinat ndërkombëtare. Ju mund të shijoni specialitete ekskluzive të teppanyaki në Restorantin Umi Teppanyaki ose të shijoni në menutë e prodhimeve të detit në Libertas Fish Restorant. .

Qendra spa 2-katëshe përmban një banjë turke, një pishinë të brendshme dhe një pishinë të hapur, si dhe zona të shumta trajtimi rinovimi.

Policies of Rixos Premium Dubrovnik

14:00
12:00

Amenities of Rixos Premium Dubrovnik

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Rixos Premium Dubrovnik Dubrovnik, Kroaci

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo