ARLOARLO
Forgot password?

Rixos Premium Göcek – Adult Only, Fethyie – Ultra all incluisve concept

Rixos Premium Göcek – Adult Only, Fethyie – Ultra all incluisve concept

Available Rooms

Junior Suite

Max Guests:
2
Board:

Room size

55 m²

This suite features a minibar, bathrobe and air conditioning.

View:

 • Garden view

Deluxe Suite Garden View

Max Guests:
2
Board:

Room size

45 m²

This suite features a satellite TV, bathrobe and tile/marble floor.

View:

 • Garden view

Room facilities: ​

 • Upper floors accessible by stairs only
 • Linen
 • Alarm clock
 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Tile/Marble floor
 • Soundproofing
 • Private entrance
 • Ironing Facilities
 • Heating
 • Carpeted
 • Electric kettle
 • Desk
 • TV
 • Telephone
 • Satellite Channels
 • Flat-screen TV
 • Clothes rack
 • Drying rack for clothing
 • Wake Up Service/Alarm Clock
 • Wake-up service
Hotel
5 star
Turqi
Fethiye
Turkey
+355694050280
Bungus Koyu , 48310 Göcek
1 nights

I ndodhur në bregdetin e gjirit të bukur Gocek, gjithëpërfshirës Rixos Premium Göcek – Adult Only ka vetëm një plazh privat. Rrethuar me pisha, vendpushimi ofron një pishinë të hapur, një palestër, një fushë tenisi, dhe spa dhe ambiente Wellness.

Dhomat e Rixos Premium Göcek – Adult Only Vetëm shfaqin një dekor modern. Do dhomë përfshin një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe një minibar. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu një ballkon ose një tarracë me pamje kopsht.

Me një vijë të veçantë të kuzhinës ndërkombëtare, Restoranti Turquoise ofron një shuplakë ngrënieje gjatë gjithë ditës, Restoranti i Njerëzve shërben gjatë gjithë ditës menunë e kartave, ndërsa Azur është përvoja e izoluar e ngrënies që shërben kuzhinën e diellit.

Daidala shërben ushqim në detin Egje, Grill shërben për Barbecue. Baret ofron pije dhe pije freskuese.

Anjana Spa përmban dhoma të trajtimit të mirëqenies në natyrë, një Hamami turk, sauna, objektet me avull dhe palestrën e palestrës Techno.

Policies of Rixos Premium Göcek – Adult Only, Fethyie – Ultra all incluisve concept

Amenities of Rixos Premium Göcek – Adult Only, Fethyie – Ultra all incluisve concept

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Rixos Premium Göcek – Adult Only, Fethyie – Ultra all incluisve concept Fethiye, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo