ARLOARLO
Forgot password?

Rixos Sungate 5*,Antalya

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 2% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 08 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 02/07/2424 NE: 08/07/2424

Rixos Sungate 5*,Antalya

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Antalya
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
02.07.2024/08.07.2024 Off

Rixos Sungate 5*- The Land Of Legends Erişimi

Nisja ne date: 2 -8 Korrik

Pakete familjare 3290 euro

Koncepti Ultra All Inclusive

 

Rixos Sungate gëzon një pozicion të lakmueshëm në zemër të natyrës. 
E vendosur në Kemer në Gjirin e Antalias,
resorti ndodhet në rërën e artë të plazhit të tij të lavdishëm privat,
duke ofruar një pamje spektakolare 
të Mesdheut blu të kaltër. Duke ofruar luks gjithëpërfshirës në buzë të Parkut Kombëtar të Olimpit, 
shtëpia e maleve të Olimpos, resorti gjithashtu ka pamje nga malet e Demit. 
Është ky sfond mahnitës që frymëzon objektet e gjera të kohës së lirë që ofrohen. 
Një Spa Rixos Anjana, 12 pishina dhe dy akuaparqe (përfshirë një vetëm për fëmijë), një kinema, sallë bowling,
 palestër, fusha tenisi dhe një Rixy Kids Club për mysafirët më të vegjël të Rixos, janë vetëm disa nga aktivitetet
 në të cilat duhet të bashkoheni. me. Uji bën thirrje për shumë njerëz dhe nga plazhi të ftuarit mund të hyjnë në dy 
kalata private dhe një marinë. Rixos Sungate është në qendër të bukurive historike, kulturore dhe natyrore dhe 
siguron që mysafirët e saj të shijojnë këto bukuri pa pasur nevojë të shkojnë larg. Mikpritja autentike turke,
 një program argëtimi i klasit botëror dhe një udhëtim me shije kombinohen për të krijuar këtë vendpushim luksoz
 pa mundim.

Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA  ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plot
 

Policies of Rixos Sungate 5*,Antalya

Amenities of Rixos Sungate 5*,Antalya

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Rixos Sungate 5*,Antalya Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo