ARLOARLO
Forgot password?

Roda Beach Resort and Spa

Roda Beach Resort and Spa

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Greqi
Alanya
Roda Beach Resort and Spa vjen me një super cmim!

Një hotel i bukur në Korfuz për pushime relaksuese, gjithëpërfshirëse në ishullin e Korfuzit.
Roda Beach Resort & Spa është një hotel i mrekullueshëm i ndërtuar në plazh, në bregun verilindor të Korfuzit, 
pak minuta më këmbë nga fshati Roda dhe 36 km nga qyteti i Korfuzit dhe aeroporti i ishullit.
 I shtrirë në 25 hektarë kopshte të bukura, ai arrin plazhin e tij me rërë dhe bruzën e detit Jon.

Nisja:20-24 Qershor 2024
All Inclusive 430eur/P

👉📞 Për Ofertat dhe detaje klikoni në udheto.com.al ose na kontaktoni në:

📲+355694050280,
📲+355684050282,
📲+355694050282.

Policies of Roda Beach Resort and Spa

Amenities of Roda Beach Resort and Spa

Guest Reviews (0 reviews)

Roda Beach Resort and Spa Alanya, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo