ARLOARLO
Forgot password?

Rose Rayhaan By Rotana Hotel Dubai 4 * 655 Euro/Person

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 11% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 30 NENTOR PER PERIUDHEN NGA: 30/11/2323 NE: 30/11/2323

Rose Rayhaan By Rotana Hotel Dubai 4 * 655 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Dubai
Abdyl Frasheri, Pallati i ri "De Rada" nr. 3/3
0684050283
11-15 SHKURT Off

Rose Rayhaan By Rotana Hotel Dubai 4 *

Cmimi per dhome dyshe: 655 euro/person
Cmimi extra per femije nge 0-2 vjec =105 euro/person
Cmimi extra per femije nga 2-11.99 vjec = 550 euro/person
Cmimi per krevat extra ne dhome dyshe =600 euro/person
Maksimumi dy te rritur dhe 1 femije ose 3 te rritur

 

Data e Nisjes:
11/02/2023 – 15/02/2023

• Akomodimi ne Guest Room
Koncepti: Bed & Breakfast

Shërbimet e përfshira në çmimin e paketës:
* TIA – AUH – Bileta ne klasin ekonomik TIA vetëm me bagazh dore të Wizz Air
Shënim: Ne Bilete nuk eshte i përfshir Shërbimi i vaktit gjatë fluturimit
5W 7092 TIA AUH 17:30 – 01:40+1
5W 7091 AUH TIA 14:05 – 16:55
* Transferta në Aeroportin e Abu Dhabit- Hotel – Aeroport
* Guida ne Anglisht
* Akomodimi në hotelin e zgjedhur dhe llojin e dhomës, numrin e netëve dhe konceptin e specifikuar në paketë

Shërbimet që nuk janë të përfshira në çmimin e paketës
*Çdo shërbim që nuk është i përfshirë në mënyrë eksplicite në program
*Dreka dhe darka nuk perfshihen ne program
* Ture shtesë
*Shpenzimet extra ne hotel dhe shpenzimet extra personale
*Tarifa për vizë në Dubai 82,00 Euro (Pasaporta duhet te kete të paktën 6 muaj vlefshmëri)
*Sigurime të detyrueshme për Covid-19 në Dubai
*City Taxes
*Late Check out –Early Check-in

Policies of Rose Rayhaan By Rotana Hotel Dubai 4 * 655 Euro/Person

Amenities of Rose Rayhaan By Rotana Hotel Dubai 4 * 655 Euro/Person

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Rose Rayhaan By Rotana Hotel Dubai 4 * 655 Euro/Person Dubai

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo