ARLOARLO
Forgot password?

Sky Hotel Prizren

BED AND BREAKFAST

Sky Hotel Prizren

Available Rooms

Apartamente

Max Guests:
5
Board:

Apartment size:

83 m²

In the bathroom:

 • Shower
 • Bidet
 • Toilet
 • Towels
 • Hairdryer
 • Toilet paper

Triple Room

Max Guests:
3
Board:

Room size

25 m²

In the bathroom:

 • Shower
 • Bidet
 • Toilet
 • Towels
 • Hairdryer
 • Toilet paper

Double Room

Max Guests:
2
Board:

Room size

21 m²

In the bathroom:

 • Shower
 • Bidet
 • Toilet
 • Towels
 • Hairdryer
 • Toilet paper
Hotel
3 star
Kosove
Prizren
Kosovo
+355694050280
De Rada pn., 20000 Prizren

E vendosur në Prizren, 1.6 km nga Muzeu Shqiptar i Lidhjes së Prizrenit, Sky Hotel ofron strehim me një restorant, parkim privat falas, një bar dhe një tarracë. Dhomat me ajër të kondicionuar ofrojnë një pamje të qytetit dhe vijnë me një tavolinë dhe WiFi falas.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon me një pamje mali. Të gjitha njësitë në Sky Hotel janë të pajisura me një TV të sheshtë dhe një tharëse flokësh.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim.

Pikat më të njohura të interesit pranë Sky Hotel përfshijnë Xhaminë Sinan Pasha, Kalaja Kalaja Prizren dhe Mahmet Pasha Hamam. Aeroporti më i afërt është Prishtina, 71 km nga hoteli, dhe prona ofron një transferim të paguar të aeroportit.

Policies of Sky Hotel Prizren

Amenities of Sky Hotel Prizren

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Sky Hotel Prizren Prizren, Kosove

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo