ARLOARLO
Forgot password?

Slavija Budva Hotel 5*- Budva, Mali i Zi

HALF BOARD

Slavija Budva Hotel 5*- Budva, Mali i Zi

Available Rooms

Special offer – Double room

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:
Akomodimi ne hotel per 2 nete/3 dite
Mengjeset dhe darkat
Perdorimi i faciliteteve te hotelit
Siguracioni i shendetit ne udhetim
Hotel
5 star
Mali i Zi
Budva
Veljka Vlahovića 1, 85310 Budva, Montenegro
0684050282
1 nights

Nje hotel luksoz i pozicionuar ne qender te qytetit te bukur te Budves i pajisur me një pishine te hapur,  qender spa dhe një restorant,

Slavija Budva Hotel është 450 m nga plazhi më i afërt dhe 1.7 km nga Qyteti i Vjetër Budva.

Ajo ofron një bar lobi, një bar-rostiçeri në çati dhe parkim falas private.

Hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private.

Të gjitha dhomat vijne me nje TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, te gjitha dhomat jane te pajisura me ballkon. Mysafiret ne Slavija Budva Hotel.

Hotel Slavija Budva përfshijnë Klubin e Natës Omnia, TQ Plaza dhe Manastirin e Podmaine.

Hoteli  ndodhet 2.2 km nga Plazhi Mogren, 3.1 km nga Aqua Park Budva dhe 9 km nga Sveti Stefan. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Tivat, 24 km larg hotelit.

Bordi i perfshire mengjes + darke .

Policies of Slavija Budva Hotel 5*- Budva, Mali i Zi

Amenities of Slavija Budva Hotel 5*- Budva, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HALF BOARD
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Slavija Budva Hotel 5*- Budva, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo