ARLOARLO
Forgot password?

SLPENDID RESORT MONTENEGRO

SLPENDID RESORT MONTENEGRO

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Abu Dhabi
Alanya

Pushimet më të bukura janë ato me familjen.
Rezervoni tani me ARLO Travel dhe shijoni disa ditë në relaksin dhe komoditetin që ju ofron Splendid Resort.

Në çmim përfshihet👇🏻
Akomodimi 2 netë në hotel
✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit
✅Përdorimi i pishinës, saunës , banjos turke, jacuzzi-t
✅Wi-Fi & parkim

Policies of SLPENDID RESORT MONTENEGRO

Amenities of SLPENDID RESORT MONTENEGRO

Guest Reviews (0 reviews)

SLPENDID RESORT MONTENEGRO Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo