ARLOARLO
Forgot password?

SPANJË DHE PORTUGALI 8 DITE 649 Euro/person

SPANJË DHE PORTUGALI 8 DITE 649 Euro/person

Available Rooms

No Rooms Found
SPANJE& PORTUGALI Off

SPANJË DHE PORTUGALI 8 DITE 649 Euro/person
Nisja: 06-03-2023

Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Barcelonë dhe Madrid – Tiranë.
2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 7 net, Fjetje 2 net në Barcelonë, 1 natë në Madrid, 2 net në Lisbonë, 1 natë Malaga, dhe 1 natë Valencia.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në (40x20x25cm) cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of SPANJË DHE PORTUGALI 8 DITE 649 Euro/person

Amenities of SPANJË DHE PORTUGALI 8 DITE 649 Euro/person

Guest Reviews (0 reviews)

SPANJË DHE PORTUGALI 8 DITE 649 Euro/person

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo