ARLOARLO
Forgot password?

Paketat e vjeshtes -Splendid Conference & Spa

BED AND BREAKFAST

Paketat e vjeshtes -Splendid Conference & Spa

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Mali i Zi
Budva
abdyl frasheri
+355694050280

Paketa cift – 109 eur / person

në cmim përfshihet:

✅ Akomodimi në hotel 2 netë/3 ditë ne dhome me pamje nga deti
✅ Mëngjeset dhe 1 darkë në restorantin Aziatik
✅ Champagne dhe ëmbelsira në dhomë
✅ Trajtim Rasul për 2 persona
✅ Përdorimi i faciliteteve të hotelit
✅ 20% ulje në trajtimet SPA
✅ Parkim dhe wifi falas

 

Paketa Familjare – 145 eur/person + 2 femije Falas

në cmim përfshihet:

✅ Akomodimi në hotel 2 netë/3 ditë
✅ Mëngjeset dhe darkat
✅ 25 min masazh per prindërit
✅ Përdorimi i faciliteteve të hotelit
✅ 20% ulje në trajtimet SPA
✅ Parkim dhe wifi falas

 

Policies of Paketat e vjeshtes -Splendid Conference & Spa

Amenities of Paketat e vjeshtes -Splendid Conference & Spa

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Paketat e vjeshtes -Splendid Conference & Spa Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo