ARLOARLO
Forgot password?

Stella Island Resort & Spa 5*(Adults Only),Krete,Greqi

Stella Island Resort & Spa 5*(Adults Only),Krete,Greqi

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Greqi
Krete
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282


Përjetoni shërbim të klasit botëror në Stella Island Luxury Resort & Spa (Vetëm për të rritur)
Duke ofruar një qendër spa me një sërë shërbimesh, Stella Island Luxury Resort & Spa ndodhet
 në lagjen Analipsi, 5 km nga Hersonissos dhe 300 metra nga plazhi me rërë. 
Ajo përmban një pishinë të stilit lagune që shtrihet përgjatë vendpushimit.

Të stiluara bukur dhe të mobiluara në mënyrë të përsosur, të gjitha opsionet e akomodimit 
ofrojnë akses të drejtpërdrejtë në pishinën unike të stilit të lagunës. Për komoditetin tuaj,
 do të gjeni rroba banjo, pantofla dhe tualetin falas. Shezlongët dhe çadrat falas ofrohen në plazh.

Restoranti me shuplakë me kuzhinë ndërkombëtare ndodhet në një vend idilik me pamje nga pishina Resort
 dhe një kuvertë prej druri, e shtrirë mbi ujë. Përjetoni përzgjedhjen e shijshme të specialiteteve
 nga "Show Cooking" si dhe një përzgjedhje të gjerë të ëmbëlsirave dhe frutave të stinës. 
Kuzhina e shkëlqyer mesdhetare dhe Kreta mund të shijohet gjithashtu në restorantet e resortit,
 ndërsa bari Cabana ofron një bollëk pijesh freskuese dhe ushqime të lehta.

Një mori shërbimesh rekreative si Spa, pishinë, ambiente sportive dhe qendra fitnesi 
janë gjithashtu të disponueshme. Në qendrën e fitnesit ofrohen kurse yoga dhe
 TRX në nivele të ndryshme vështirësie. Për ata që kanë nevojë për ushtrime "të përshtatura",
 trajnimi personal është zgjidhja perfekte.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Heraklionit, 15 km nga Stella Island Luxury Resort & Spa.


Plazhet qe ka prane:
Plazhi i Aposelemit  350 m
Plazhi i Analipsit   650 m
Plazhi i Gouves    1.8 km
Plazhi i Marinës    2.9 km
Plazhi kryesor i Anissaras 3.6 km
 

Policies of Stella Island Resort & Spa 5*(Adults Only),Krete,Greqi

Amenities of Stella Island Resort & Spa 5*(Adults Only),Krete,Greqi

Guest Reviews (0 reviews)

Stella Island Resort & Spa 5*(Adults Only),Krete,Greqi Krete, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo