ARLOARLO
Forgot password?

The Chedi Luštica Bay 5* -Tivat, Mali i Zi

The Chedi Luštica Bay 5* -Tivat, Mali i Zi

Available Rooms

Deluxe Deluxe Room

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

47 m²

This double room features a balcony, soundproofing and bathrobe.

In your private bathroom:

 • Free toiletries
 • Bathrobe
 • Toilet
 • Bath or shower
 • Towels
 • Slippers
 • Hairdryer
 • Toilet paper

Deluxe Room

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

47 m²

This double room features a balcony, soundproofing and bathrobe.

In your private bathroom:

 • Free toiletries
 • Bathrobe
 • Toilet
 • Bath or shower
 • Towels
 • Slippers
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • Sea view

Superior Room – Special Offer

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

44 m²

This twin/double room features a balcony, soundproofing and electric kettle.

Room facilities: ​

 • Upper floors accessible by elevator
 • Linen
 • Dressing room
 • Wardrobe or closet
 • Hand sanitiser
 • Tea/Coffee maker
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety deposit box
 • Tile/marble floor
 • Soundproofing
 • Private entrance
 • Interconnected room(s) available
 • Heating
 • Laptop safe
 • Coffee machine
 • Electric kettle
 • Desk
 • Seating Area
 • TV
 • Telephone
 • Satellite channels
 • Flat-screen TV
 • Cable channels
 • Balcony
 • Terrace
 • Outdoor furniture
 • Private pool
 • Socket near the bed
 • Clothes rack
 • Drying rack for clothing
 • Wake up service/Alarm clock
 • Wake-up service
 • Single-room air conditioning for guest accommodation

Smoking: ​

No smoking

Hotel
5 star
Mali i Zi
Tivat
Marina Promenade, 85320 Tivat, Montenegro
+355694050280
Ofertat e vjeshtes Off

E vendosur pranë detit dhe me një zonë private të plazhit dhe një pishinë të hapur, Hotel Chedi Luštica Bay ndodhet në Gjirin Trašte, 14 km nga qendra Tivat.

Dhoma dhe suita me stil modern ofrojnë pamje malore ose deti. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

Hoteli luksoz përmban dhoma me ajër të kondicionuar, një TV satelitor me ekran të sheshtë, dhe një tavolinë.

Featuring 2 restorante dhe një bar, ju do të gjeni një përzgjedhje të pjatave mesdhetare dhe verërave të bukura lokale.

Spa dhe qendra Wellness-frymëzuar nga natyra, duke përfshirë sauna, dhomë me avull dhe pishinë shtëpie, si dhe palestër. Hotel Chedi gjithashtu ka një konferencë dhe qendër biznesi .

Qyteti i Vjetër i Kotorrit i mbrojtur nga UNESCO-ja është 13 km larg, ndërsa Budva është 26 km larg. Aeroporti Tivat është 11 km nga prona. Anijet aeroportuale janë në dispozicion sipas kërkesës. Parkimi në vend është dhënë gjithashtu.

Policies of The Chedi Luštica Bay 5* -Tivat, Mali i Zi

Amenities of The Chedi Luštica Bay 5* -Tivat, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

The Chedi Luštica Bay 5* -Tivat, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo