ARLOARLO
Forgot password?

Thor Exclusive 5* – Bodrum, Turqi

Thor Exclusive 5* – Bodrum, Turqi

Available Rooms

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Kaynar Mevkii Usuluk Koyu, Torba 48400
0355684050282
1 nights
E vendosur në Gjirin e Usulu-së të Gadishullit të Bodrumit, Thor Exclusive Bodrum ofron një plazh privat, pishinë të hapur, pishinë shtëpie dhe spa. 
Hoteli ka dhoma luksoze me pajisje moderne dhe Wi-Fi falas. 
Dekoruar në mënyrë elegante, dhomat e Thor Exclusive Bodrum përfshijnë një TV LCD me kanale satelitore, ajer te kondicionuar, minibar dhe një kuti të sigurt. 
Të gjithë ofrojnë një ballkon dhe pamje nga deti apo kopshti. Restoranti kryesor shërben kuzhinë ndërkombëtare. 
Ju mund të shijoni pjatat e zgjedhura nga kuzhina libaneze në Keyf-i Ala Restorant, guzhinen italiane në Caliente Restorant ose ushqime deti në Rocca Restaurant.
Bar lobi, bar pishine, bar plazhi dhe bar vitaminë ofrojnë pije gjatë gjithë ditës.
Qendra Spa dhe Wellness përfshin një banjë turke, sauna, dhomë me avull dhe dhoma masazhesh.
Ekziston edhe një palestër në hotel.
Qendra e qytetit Bodrum është 7 km nga hoteli. Milas-Bodrum Aeroporti është 30 km larg.

Policies of Thor Exclusive 5* – Bodrum, Turqi

Amenities of Thor Exclusive 5* – Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Thor Exclusive 5* – Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo