ARLOARLO
Forgot password?

Tour 4 ditor ne Barcelone – 359 Eur/personi

BED AND BREAKFAST

Tour 4 ditor ne Barcelone – 359 Eur/personi

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
3 star
Spanje
Barcelone
Abdyl Frasheri, Pallati i ri "De Rada" nr. 3/3
+355684050283
Tour ne Barcelone Off

Nisja me 28 Tetor

Në cmim përfshihet:

. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Barcelonë – Tiranë.

. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.

. Akomodim në hotel.

. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.

. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 25 cm.

Policies of Tour 4 ditor ne Barcelone – 359 Eur/personi

Amenities of Tour 4 ditor ne Barcelone – 359 Eur/personi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Tour 4 ditor ne Barcelone – 359 Eur/personi Barcelone, Spanje

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo