ARLOARLO
Forgot password?

Tour 4 ditor ne Napoli, Sorrento, Salerno – 299 Eur/personi

BED AND BREAKFAST

Tour 4 ditor ne Napoli, Sorrento, Salerno – 299 Eur/personi

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
3 star
Itali
Abdyl Frasheri, Pallati i ri "De Rada" nr. 3/3
+355684050283
Tour ne Napoli, Sorrento, Salerno Off

Nisja me: 14 Tetor

Në cmim përfshihet:

. Fluturimi me avion Tiranë – Bari – Tiranë

. Udhëtimi me traget Sorrento – Kapri.

. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.

. Akomodim në Hotel, 1 natë në Salerno, 1 natë në Sorrento dhe 1 natë në Napoli.

. Mëngjeset në Hotele.

. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë

Policies of Tour 4 ditor ne Napoli, Sorrento, Salerno – 299 Eur/personi

Amenities of Tour 4 ditor ne Napoli, Sorrento, Salerno – 299 Eur/personi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Tour 4 ditor ne Napoli, Sorrento, Salerno – 299 Eur/personi Itali

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo