ARLOARLO
Forgot password?

Tour ne Stamboll – 259 Eur/personi

BED AND BREAKFAST

Tour ne Stamboll – 259 Eur/personi

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
3 star
Turqi
Stamboll
Abdyl Frasheri Tirane
+355682055376
Tour ne Stamboll Off

Datat e udhetimit: 30 Shtator; 1 / 6  & 8 Tetor

Ne kete tour do te keni mundesi te vizitoni:

– Pazarin e Vjetër Kapali Carchi.

–  Dolma Bahce apo Sarajet Verore të Sulltanit.

–  Sheshin Taksim (konsiderohet si “zemra” e stambollit modern).

–  Akuariumi i Stambollit.

– Sarajet Dimërore të Sulltanit.

–  Xhaminë Blu.

– Shën Sofi Sofi – Hagia Sofia ( Xhamia e Madhe e Hagia Sophia)

– Hipodromi i Kostandinopojës.

–  Eminoy  (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). ku do te organizohet nje lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.

–  kodren Pierre Loti.

Në pagesë përfshihen:

 • Bileta e avionit vajtje – ardhje. (Bagazhe të plota 30 kg + bagazh dore).
 • Akomodimi në hotel per 2 nete/3 dite
 • Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
 • Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
 • Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit jasht
 • Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

Policies of Tour ne Stamboll – 259 Eur/personi

Amenities of Tour ne Stamboll – 259 Eur/personi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Tour ne Stamboll – 259 Eur/personi Stamboll, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo