ARLOARLO
Forgot password?

Turunç Premium Hotel , Marmaris

ALL INCLUSIVE

Turunç Premium Hotel , Marmaris

Available Rooms

Sea View Standart Room

Max Guests:
2
Max Kids:
1
Board:

Koncepti : Ultra All Inlcusive

 • 30 m2 room with sea or land view
 • 1 double + 1 single bed
 • Wi-fi, LCD Tv with satellite broadcast
 • Laminate floor
 • Direct Line Phone
 • Kettle, tea and coffee setup
 • Central air conditioning, balcony
 • Minibar, safe box, scale
 • WC, shower, toiletry
 • Hair dryer

Land View Standart Room

Max Guests:
2
Max Kids:
1
Board:

Koncepti : Ultra All Inclusive

 • 30 m2 room with sea or land view
 • 1 double + 1 single bed
 • Wi-fi, LCD Tv with satellite broadcast
 • Laminate floor
 • Direct Line Phone
 • Kettle, tea and coffee setup
 • Central air conditioning, balcony
 • Minibar, safe box, scale
 • WC, shower, toiletry
 • Hair dryer
Hotel
5 star
Turqi
Marmaris
Turunç Mah, Cumhuriyet Cd. No.1, 48740 Marmaris/Muğla, Turqi
+355694050280

Duke ofruar një pishinë të hapur dhe një pishinë të brendëshme, Hoteli all-inclusive Turunc Premium Hotel është i vendosur në zemër të Turunc.

Në Turunc Premium Hotel do të gjeni një zonë private plazhi me cadra falas.  Objektet e tjera të ofruara në hotel përfshijnë sauna, palestër, spa dhe qendër Wellness, masazh dhe hamami. Mëngjesi i përditshëm, dreka dhe darka shërbehen në stil bufet të hapur.

Aeroporti Dalaman është 115 km larg.

Policies of Turunç Premium Hotel , Marmaris

Amenities of Turunç Premium Hotel , Marmaris

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Turunç Premium Hotel , Marmaris Marmaris, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo