ARLOARLO
Forgot password?

UDHËTIM NË BUDAPEST

ZBRITJE 28% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 28 NENTOR PER PERIUDHEN NGA: 28/11/2323 NE: 28/11/2323

UDHËTIM NË BUDAPEST

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Hungari
Budapest
28/10 Off
DETAJET E TURIT

Nisja: 28-10-2023
Nisja: 25-11-2023

Dita e Parë: 

 • Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest.
 • Nisja më 15:35 – Mbrritje në Budapest më 17:05.
 • Transfertë për në Budapest.
 • Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë:

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda.
 • Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: 

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad.
 • Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: 

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Transfertë për në aeroportin e Budapestit.
 • Fluturimi direkt Budapest – Tiranë.
 • Nisja më 13:00 – Mbrritje më 15:00.
Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel me 3 yje.
4. Mëngjeset sipas programit
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm.
(Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kujdes:
(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)
Ne cdo rast programi zbatohet i plote.


Policies of UDHËTIM NË BUDAPEST

Amenities of UDHËTIM NË BUDAPEST

Guest Reviews (0 reviews)

UDHËTIM NË BUDAPEST Budapest, Hungari

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo