ARLOARLO
Forgot password?

UDHETIM NE BUDAPEST

ZBRITJE 4% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 07 SHKURT PER PERIUDHEN NGA: 04/02/2424 NE: 07/02/2424

UDHETIM NE BUDAPEST

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Hungari
Budapest
04.02/07.02 Off

😍Budapesti është gjithmonë një ide e mirë.
Nxitoni të rezervoni me ARLO Travel!

👉4 Ditë €259, Nisja më 4 Shkurt.
👉 4 Ditë €319, Nisja më 17 Mars.

📌Vizitohen: Budapest, Szetendre, Vishegrad.

Në çmim përfshihet👇🏻
✅Fjetje: 3 netë në Budapest
✅Mëngjeset në Hotel.
✅Fluturimi Tiranë – Budapest – Tiranë.
✅Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
✅Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimi

 

☀️👉📞 Për Ofertat dhe detaje klikoni në udheto.com.al ose na kontaktoni në: +355694050280, +355684050282, +355694050282.

Policies of UDHETIM NE BUDAPEST

Amenities of UDHETIM NE BUDAPEST

Guest Reviews (0 reviews)

UDHETIM NE BUDAPEST Budapest, Hungari

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo