ARLOARLO
Forgot password?

UDHETIM NE BUDAPEST

ZBRITJE 16% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 02 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 02/12/2323 NE: 02/12/2323

UDHETIM NE BUDAPEST

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Abu Dhabi
Alanya
16-19 SHTATOR Off

UDHETIM NE BUDAPEST 
Vizitohen: Budapest, Szetendre, Vishegrad.

  • Fjetje: 3 net në Budapest,
  • Mëngjeset në Hotel.
  • Fluturimi Tiranë – Budapest – Tiranë.
  • Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
  • Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

DETAJET E TURIT

Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest. Nisja më 15:35 – Mbrritje në Budapest më 17:05. Transfertë për në Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest – Tiranë. Nisja më 13.30 – Mbrritje më 15.00.

Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel me 3 yje.
4. Mëngjeset sipas programit
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm.
(Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kujdes:
(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)
Ne cdo rast programi zbatohet i plote.

Policies of UDHETIM NE BUDAPEST

Amenities of UDHETIM NE BUDAPEST

Guest Reviews (0 reviews)

UDHETIM NE BUDAPEST Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo