ARLOARLO
Forgot password?

UDHETIM NE CAPPADOCIA 4DITE 389Euro/Person

ZBRITJE 12% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 05 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 05/12/2323 NE: 05/12/2323

UDHETIM NE CAPPADOCIA 4DITE 389Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Turqi
Cappadocia
12-16 MARS Off

UDHËTIM NË CAPPADOCIA TUR NE GRUP 389 Euro/Person

DATA: 12/03/2023-16/03/2023

Ne cmim perfshihet:

– Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranë Stamboll – Kayseri -Stamboll – Tiranë.
– Akomodimi në Hotel Perissia 5* në Cappadocia.
– Mëngjeset dhe darkat sipas programit.
– Transfertat dhe Shëtitjet me autobus
– Shoqërues shqiptar për të gjithë ditët e udhetimit.

Në cmim nuk përfshihen:
– Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program
– Siguracioni në Udhëtim
– Pijet gjatë Vakteve
– Hyrjet në Monumente dhe Muzeume

 

 

 

Policies of UDHETIM NE CAPPADOCIA 4DITE 389Euro/Person

Amenities of UDHETIM NE CAPPADOCIA 4DITE 389Euro/Person

Guest Reviews (0 reviews)

UDHETIM NE CAPPADOCIA 4DITE 389Euro/Person Cappadocia, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo