ARLOARLO
Forgot password?

UDHËTIM NË COTE D’AZUR 4Dite 369 Euro/Person

ZBRITJE 21% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 12 PRILL PER PERIUDHEN NGA: 12/04/2424 NE: 12/04/2424

UDHËTIM NË COTE D’AZUR 4Dite 369 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Abu Dhabi
Alanya
21 Maj Off

UDHËTIM NË COTE D’AZUR 4 Dite 

Nisja me 21/05/2023

Në cmim përfshihen:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Nisë – Tiranë.
2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në (40x20x25cm).
(Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në cmim nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of UDHËTIM NË COTE D’AZUR 4Dite 369 Euro/Person

Amenities of UDHËTIM NË COTE D’AZUR 4Dite 369 Euro/Person

Guest Reviews (0 reviews)

UDHËTIM NË COTE D’AZUR 4Dite 369 Euro/Person Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo