ARLOARLO
Forgot password?

UDHETIM NE LIQENET: COMO,GARDA & MAGGIORE

ZBRITJE 8% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 11 MARS PER PERIUDHEN NGA: 08/03/2424 NE: 11/03/2424

UDHETIM NE LIQENET: COMO,GARDA & MAGGIORE

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Itali
Milano
08.03/11.03 Off

😍Vizitoni Milanon dhe liqenet më mahnitëse të saj: Como, Garda & Maggiore!
👉4 Ditë €359, Nisja më 8 Mars.

📌Vizitohet: Milano, Limone sul Garda, Riva del Garda, Malcesine, Garda, Sirmione, Lecco, Bellagio, Como, Tremeso, Mannagio, Lugano, Locarno, Cannobio, Verbania.

Në çmim përfshihet👇🏻
✅Fjetje: 2 netë në Milano, 1 natë në Lugano
✅Mëngjeset në Hotel.
✅Fluturimi Tiranë – Milano – Tiranë.
✅Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus,
✅Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

☀️👉📞 Për Ofertat dhe detaje klikoni në udheto.com.al ose na kontaktoni në: +355694050280, +355684050282, +355694050282.

Policies of UDHETIM NE LIQENET: COMO,GARDA & MAGGIORE

Amenities of UDHETIM NE LIQENET: COMO,GARDA & MAGGIORE

Guest Reviews (0 reviews)

UDHETIM NE LIQENET: COMO,GARDA & MAGGIORE Milano, Itali

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo