ARLOARLO
Forgot password?

UDHËTIM NË MADRID 369 Euro/person

BED AND BREAKFAST

UDHËTIM NË MADRID 369 Euro/person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Spanje
Alanya
Abdyl Frasheri Tirane
+355682055376
MADRID Off

Cmimi: 369 Euro/Person

Nisja: 13-03-2023

Cmimi: 419 Euro/Person

Nisja: 21-04-2023 

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Madrid – Tiranë.
2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 25 cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of UDHËTIM NË MADRID 369 Euro/person

Amenities of UDHËTIM NË MADRID 369 Euro/person

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • ROOM SERVICE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

UDHËTIM NË MADRID 369 Euro/person Alanya, Spanje

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo