ARLOARLO
Forgot password?

UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË 5 Dite 469 Euro/Person

ZBRITJE 4% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 06 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 06/12/2323 NE: 06/12/2323

UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË 5 Dite 469 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Abu Dhabi
Alanya
4 Maj Off

UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË 5 Dite

Nisja me 4/05/2023

Në cmim përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Barcelonë dhe Madrid – Tiranë.
2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 4 net, Fjetje 1 natë në Barcelonë, 1 natë në Saragosa, 2 net në Madrid.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në (40x30x20cm). (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në cmim nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË 5 Dite 469 Euro/Person

Amenities of UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË 5 Dite 469 Euro/Person

Guest Reviews (0 reviews)

UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË 5 Dite 469 Euro/Person Alanya, Abu Dhabi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo