ARLOARLO
Forgot password?

UDHETIM NE VJENE 4DITE 399 Euro/Person

UDHETIM NE VJENE 4DITE 399 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
VJENË Off

UDHËTIM NË VJENË

DATAT E NISJES

Cmimi: 399 euro/person
Nisja: 10-03-2023
Cmimi: 369 euro/person
Nisja: 01-04-2023
Cmimi: 389 euro/person
Nisja: 29-04-2023

 

Cmimi përfshin:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në cmim nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.

 

 

 

 

Policies of UDHETIM NE VJENE 4DITE 399 Euro/Person

Amenities of UDHETIM NE VJENE 4DITE 399 Euro/Person

Guest Reviews (0 reviews)

UDHETIM NE VJENE 4DITE 399 Euro/Person

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo