ARLOARLO
Forgot password?

VITI I RI NË AMSTERDAM- 499 EUR/ PERSON

BED AND BREAKFAST

VITI I RI NË AMSTERDAM- 499 EUR/ PERSON

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Hollande
Amsterdam
+355694050280
VITI I RI Off

Nisja: 29-12-2022

3 NETE/ 4 DITE

DETAJET E TURIT

Dita e Parë : Fluturimi direkt Tiranë – Eindhoven. Nisja në orën11:15. Mbrritja në Eindhoven në orën 16.10. Transferimi me Autobus në Utrecht. Vizitë e Monumenteve Kryesore të Qytetit. Vazhdimi i udhëtimit për në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Nisja per në aeroport. Fluturimi me avion direkt në orën 14:40. Mbrritja në Tiranë në orën 17:10.

Në pagesë përfshihen:

 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
 3. Akomodim në hotel për 3 nete qëndrimi.
 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
 6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm

Policies of VITI I RI NË AMSTERDAM- 499 EUR/ PERSON

Amenities of VITI I RI NË AMSTERDAM- 499 EUR/ PERSON

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

VITI I RI NË AMSTERDAM- 499 EUR/ PERSON Amsterdam, Hollande

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo