ARLOARLO
Forgot password?

VITI I RI NË MADRID- 499 EUR/ PERSON

BED AND BREAKFAST

VITI I RI NË MADRID- 499 EUR/ PERSON

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Spanje
Alanya
+355694050280
VITI I RI Off

Nisja: 30-12-2022

3 NETE/ 4 DITE

DETAJET E TURIT

Dita e Parë: Fluturimi direkt Tiranë – Madrid. Nisja nga Tirana në orën 16.35, Mbrritja në Madrid në orën 18:45. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Avila. Udhëtimi zgjat rreth 1 orë e 30 minuta. Vizitë Panoramike e Monumenteve kryesore të qytetit: Katedralja, Plaza Mercado Chico, Puerta del Alcazar, Muret Rrethuese te Aviles, Kisha Santa Teresa, Palaco de los Verdugo, Manastiri Santo Tomas. Vazhdon Udhëtimi për në Segovia. Zgjat rreth 1 orë Vizitë Panoramike e Monumenteve kryesore të qytetit: Ujësjellësi Segovias, Fortesa Alcazar, Katedralja Segovias, Muret Rrethuese, Mirador de la Pradera de San Marcos, Casa de los Picos, Calle Real de Segovia, Lagja Jewish, Casa Real de la Moneda.  Kthimi për në Madrid. Zgjat rreth 1 orë.  Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë Panoramike e Monumenteve kryesore të qytetit: Parku Buen Retiro, Prado Museum, Plaza Mayor, Mercado San Miguel, Armory, Royal Palace, Tempulli del Debod, Puerta del Sol, Biblitoteca National, Stadiumi Santiago Bernabeu,  Gran Via.
Opsionale: Vizitë e Pallatit Mbretëror.
Opsionale: Vizitë e Muzeumit Prado.
Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Mëngjesi në Hottel. Nisja për në Toledo. Udhëtimi zgjat rreth 1 orë. Vizitë Panoramike e Monumenteve të Qytetit: Katedralja e Toledos, Fortesa Alcazar, Manastiri Saj Juan de los Reyes, Puerta Bisagra, Puente de San Martin, Mirador del Valle, Sinagoga Juderia, Muzeu El Greco. Transferta në Aeroportin e Madridit. Fluturimi direkt Madrid – Tiranë. Nisja nga Madridi në orën 21.20. Mbrritja në Tiranë në orën 23.55.

Në pagesë përfshihen:

 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Madrid – Tiranë.
 2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
 3. Akomodim në hotel.
 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
 6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 25 cm.

Policies of VITI I RI NË MADRID- 499 EUR/ PERSON

Amenities of VITI I RI NË MADRID- 499 EUR/ PERSON

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

VITI I RI NË MADRID- 499 EUR/ PERSON Alanya, Spanje

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo