ARLOARLO
Forgot password?

Vivid Blue Serenity Resort

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 10% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 31 TETOR PER PERIUDHEN NGA: 22/09/2020 NE: 31/10/2020

Vivid Blue Serenity Resort

Available Rooms

Family Room

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

48 m²

This family room features a balcony, electric kettle and seating area.

Deluxe Room

Max Guests:
2
Max Kids:
1
Board:

Room size

35 m²

Double Room Sea View

Max Guests:
2
Board:

Room size

24 m²

This double room features a balcony, satellite TV and bathrobe.

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
abdyl frasheri
+355694050280
10% Discount Off

I vendosur në mes të plazhit Crvena Glavica dhe plazhit Drobni Pijesak, Vivid Blue Serenity Resort ofron dhoma dhe suita të pajisura modernisht për komoditetin tuaj. Resorti përmban një pishinë të hapur not, spa dhe qendër Wellness, bar dhe një restorant. Ekziston një tavolinë para 24 orësh që ofron informacione lokale dhe turistike.

Njësitë vijnë me ajer te kondicionuar, një TV të sheshtë me kanale satelitore, një dush, tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel, të gjitha dhomat kanë WiFi falas dhe ballkon ose tarracë.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në Vivid Blue, Serenity Resort. Klientet mund të porosisin shërbim në dhomë ose të shijojnë një pije në bar.

Të gjithë mysafirët kanë 15% zbritje në sherbimet SPA. Aqua Blue Clinique Beauty dhe Spa ofrojnë pajisje të përparuara hidroterapie me përdorimin e baltës dhe algave të Detit të Vdekur, si dhe trajtime masazhesh dhe holistike.

Qendra Sveti Stefan është 1.8 km larg, ndërsa Sveti Stefan Beach është 2.4 km nga vendpushimi. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Tivat, 28 km nga hoteli

Policies of Vivid Blue Serenity Resort

Amenities of Vivid Blue Serenity Resort

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Vivid Blue Serenity Resort Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo