ARLOARLO
Forgot password?

VJENË DHE PRAGË 439 EURO/PERSON

BED AND BREAKFAST

VJENË DHE PRAGË 439 EURO/PERSON

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Austri
Vienna
RRABDYL FRASHERI, 3/3, 3/3, 3/3
+49684050282
Vjene & Prage Off

UDHETIM NE VJENË DHE PRAGË

Nisja: 13-03-2023

Nisja: 18-04-2023

Çmimi për person perfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.

 

 

Policies of VJENË DHE PRAGË 439 EURO/PERSON

Amenities of VJENË DHE PRAGË 439 EURO/PERSON

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • ROOM SERVICE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

VJENË DHE PRAGË 439 EURO/PERSON Vienna, Austri

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo