ARLOARLO
Forgot password?

Vjeshte ne Kryeqytetet Skandinave – 549 Eur/personi

BED AND BREAKFAST

Vjeshte ne Kryeqytetet Skandinave – 549 Eur/personi

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
3 star
Abdyl Frasheri, Pallati i ri "De Rada" nr. 3/3
+355684050283
Vjeshte ne Kryeqytetet Skandinave Off

Nisja me 7 Tetor

Periudha: 4 nete/5 dite.

Ne cmim perfshihet:

. Bileta Vajtje me Avion Direkt Tirane – Stockholm dhe Kthimi me avion Malmö – Tirane.

. Transferta: Aeroporti – Hotel – Aeroport.

. Fjetje 1 nate ne Stokholm, 1 nate ne Örebro, 1 nate ne Oslo dhe 1 nate ne Kopenhagen.

. Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit.

. Shoqerues shqiptar gjate gjithe qendrimit jashte Shqiperise.

. Guide Vendase gjate vizitave (sipas programit).

. Lejohet te merret ne avion nje çante me permasa deri ne (40x20x20cm) cm.

Policies of Vjeshte ne Kryeqytetet Skandinave – 549 Eur/personi

Amenities of Vjeshte ne Kryeqytetet Skandinave – 549 Eur/personi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Vjeshte ne Kryeqytetet Skandinave – 549 Eur/personi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo