ARLOARLO
Forgot password?

Vogue Hotel Supreme Bodrum 5*- Budrum, Turqi

Vogue Hotel Supreme Bodrum 5*- Budrum, Turqi

Available Rooms

Superior Land View

Max Guests:
2
Max Kids:
1
Board:

Ultra All inclusive

55 m²

Balcony Garden view

Air conditioning

Private bathroom

Flat-screen TV

Soundproofing

Minibar

Free WiFi

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Kaynar Mevkii Torba Bodrum, 48400 Torba, Turkey
1 nights
E vendosur në bregdet, në gjirin Torba, i rrethuar nga pisha, Vogue Hotel Supreme Bodrum me një sipërfaqe totale prej 200.000 m² ka pishine të hapur me 20 rrëshqitje uji, lehtësira spa, rere dhe një park dëfrimi për fëmijë. Kjo pronë me 5 yje ka dy plazhe, në përgjithësi 600 m të gjatë. Hoteli ofron shërbim ultra gjithëpërfshirës, ​​dhe përmban 2 hapësira private.

Dekoruar me shije, dhomat e Hotel Vogue përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar, WiFi falas me shpejtësi të lartë, të sigurt dhe një minibar. Të gjitha dhomat kanë një ballkon duke përfshirë një zonë të shtrojë. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu pamje nga deti. Caktimi kompliment i çajit dhe kafesë ofrohet për secilën dhomë.

Restoranti kryesor shërben mëngjes, drekë dhe darkë në stilin e hapur shuplakë. 
Ka 4 restorante la la carte në vend, që shërbejnë pjatat e zgjedhura nga kuzhina ushqimore italiane, larg lindjes, turke dhe deti.
Nuk është një patisserie në pronë dhe të ftuarit mund të gëzojnë një shumëllojshmëri të kokteje dhe kafe nga 11 bare në vend.

Klasa valle Zumba dhe yoga janë ofruar në pronë.
Futbolli, fusha basketbolli dhe fusha tenisi janë gjithashtu në dispozicion në Vogue Hotel Supreme Bodrum.
Mysafirët gjithashtu mund të gëzojnë pingpong, harkut, volejbollit në plazh, sportet e ujit, bowlingut, zhytjet në skuba dhe dhomën e lojës për kohë argëtuese. 
Vogue Bodrum gjithashtu përmban 4 objekte takimesh dhe bankete. 
Vizitorët e rinj mund të shijojnë aktivitete në 5000 m² PortAventura Kids Club. 
Ata mund të marrin pjesë në seminare rreth grupeve të ndryshme të profesionit dhe të marrin një çertifikatë.

Policies of Vogue Hotel Supreme Bodrum 5*- Budrum, Turqi

Amenities of Vogue Hotel Supreme Bodrum 5*- Budrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Vogue Hotel Supreme Bodrum 5*- Budrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo