ARLOARLO
Forgot password?

Xanadu Hotel 4*-Herceg- Novi, Mali i Zi

Xanadu Hotel 4*-Herceg- Novi, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Tivat
Kumbor b.b, 85340 Herceg-Novi, Montenegro
00355684050282
1 nights

Hotel Xanadu ndodhet në qytetin e vogël Kumbor, në Gjirin e Kotorrit. Ajo është 70 m larg nga plazhi dhe ofron strehim me ajër të kondicionuar, WiFi falas dhe 2 pishina në natyrë. Cdo dhomë dhe apartament ka TV satelitor dhe një banjo private. Restoranti në Hotel shërben kuzhinë të shkëlqyeshme vendase dhe ndërkombëtare. Një tavernë dhe një bar janë gjithashtu pjese e hotelit . Menutë speciale të dietës përgatiten sipas kërkesës, ndërsa të dy mëngjesi dhe darka shërbehen në stil shuplakë. Mysafir mund të pushojnë në tarracë me diell. Herceg Novi është 5 km larg. Aeroporti Tivat dhe Aeroporti Dubrovnik mund të arrihet të dyja brenda 25 km. Paraqitur falas, parkim privat është ofruar në hotel. Shërbimet e marrjes me qira të makinave dhe transferimit të aeroportit gjithashtu mund të organizohen.

Policies of Xanadu Hotel 4*-Herceg- Novi, Mali i Zi

Amenities of Xanadu Hotel 4*-Herceg- Novi, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Xanadu Hotel 4*-Herceg- Novi, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo