ARLOARLO
Forgot password?

Ofertat e fundit

18/05-24/05
Cmimi/Person759.0€

SEVEN SEAS PALMERAS Antalya Turqi

Nisje 18 Maj 6 NETE Ultra All inclusive Fluturim me charter  2 Femije FALAS  

18/05-24/05
Cmimi/Person1579.0€

SUENO HOTELS DELUXE Antalya Turqi

Nisje 18 Maj 6 NETE Ultra All inclusive Fluturim me charter 2 Femije falas

18/05-24/05
Cmimi/Person1039.0€

AKKA ANTEDON Antalya Turqi

Nisje 18 Maj 6 NETE Ultra All inclusive Fluturim me charter 2 Femije Falas  

18/05-24/05
Cmimi/Person1139.0€

AKRA KEMER Antalya Turqi

Nisje 18 Maj 6 NETE Ultra All inclusive Fluturim me charter

18/05-24/05
Cmimi/Person815.0€

AKKA ALINDA ANTALYA Antalya Turqi

Nisje 18 Maj 6 NETE Ultra All inclusive Fluturim me charter 2 Femije falas

18/05-24/05
Cmimi/Person969.0€

SELECTUM FAMILY RESORT Antalya Turqi

Nisje 18 Maj 6 nete Ultra All inslusive Fluturim me Charter

26/04
Cmimi/Person399.0€

PARIS DHE MYNIH Paris France

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në

16-03-2024
Cmimi/Person399.0€

PARIS DHE DISNEYLAND

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 12:30. Mbrritja në Paris në 15:30.

25.03-29.03
Cmimi/Person439.0€

UDHËTIM NË MADRID – BARCELONË Spanje

DETAJET E TURIT Nisja: 25-03-2024   Dita e parë: Fluturimi direkt Tiranë – Barcelonë. Nisja nga Tirana në orën 17.50. Mbrritje

01.07/05.07
Cmimi/Person599.0€

AMALFI COAST Itali

PUSHIME NË AMALFI-POSITANO-CAPRI, 5 DITË AVION & GUIDË €599 ►VIZITOHEN: NAPOLI, AMALFI, POSITANO, CAPRI, SALERNO, SORENTO ►1 – 5 Korrik: €599 ►15

26-04/02-04
Cmimi/Person319.0€

PRAGË DHE VJENË Prague Czech Republic

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në

28-03/31-03
Cmimi/Person359.0€

CATANIA DHE PALERMO Alanya Catania

DETAJET E TURIT Nisja: 28-03-2024 Dita e Parë: Fluturimi Tiranë – Catania. Nisja nga Tirana në orën 13.10. Mberritja në Catania

21-03/23-03
Cmimi/Person269.0€

UDHËTIM NË STAMBOLL ME AIR ALBANIA Stamboll Turqi

DETAJET E TURIT Nisja: 21-03-2024    Nisja: 05-04-2024 Nisja: 22-03-2024    Nisja: 06-04-2024 KUJDES:   Dhomat do merrem mbas ores

21/03-23-03
Cmimi/Person219.0€

UDHËTIM NË BUKURESHT DHE BRASOV Alanya Bukuresht

DETAJET E TURIT Nisja: 21-03-2024   Dita e Parë. Fluturimi Direkt Tiranë – Bukuresht. Nisja më 15.15 – Mberritje në Bukuresht

Cmimi/Person178.0€

VENECIA Itali

Super Ofertë për Venecia vetëm në ARLO Travel! ⭐ Rezervo për Muajin Prill në Venecia për vetëm €178/p, 3 ditë!

349

UDHËTIM NË BARCELONË Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Nisja: 11-02-2024 Nisja: 24-02-2024 Nisja: 06-03-2024   Dita e Parë: Fluturimi direkt Tiranë – Barcelonë. Nisja nga Tirana në

HYATT REGENCY KOTOR BAY RESORT Budva Mali i Zi

Shijoni fundjavat tuaja plot qetësi në Malin e Zi, në Hyatt Regency Kotor Bay Resort. Nxitoni të rezervoni me ARLO

08.03/11.03
Cmimi/Person359.0€

UDHETIM NE LIQENET: COMO,GARDA & MAGGIORE Milano Itali

😍Vizitoni Milanon dhe liqenet më mahnitëse të saj: Como, Garda & Maggiore! 👉4 Ditë €359, Nisja më 8 Mars. 📌Vizitohet:

04.02/07.02
Cmimi/Person259.0€

UDHETIM NE BUDAPEST Budapest Hungari

😍Budapesti është gjithmonë një ide e mirë. Nxitoni të rezervoni me ARLO Travel! 👉4 Ditë €259, Nisja më 4 Shkurt.

Cmimi/Person199.0€

UDHETIM NE VERONA Verona Itali

❤️🌹 Festoni Shën Valentinin në qytetin e dashurisë me ARLO Travel! Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje ✅Akomodim në

21.03/24.03
Cmimi/Person179.0€

UDHËTIM NË ZAGREB, SARAJEVË Kroaci

ETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në

14.03/17.03
Cmimi/Person169.0€

UDHËTIM NË BREGDETIN DALMAT Kroaci

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në

Cmimi/Person499.0€

ED SHEERAN Alanya Kroaci

🎶 Bëhuni gati për një mbrëmje të paharrueshme me Yllin e Pop-it Ed Sheeran në Zagreb! 10 Gusht 💥 Mos

13/02-15/02
Cmimi/Person299.0€

VENECIA Venecia Itali

Rezervoni tani me ARLO Travel! DATA: 13-15 SHKURT Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje ✅Akomodim në hotel ✅Mëngjesi në

13/02-15/02
Cmimi/Person349.0€

AMSTERDAM Amsterdam Hollande

 💝 Rezervoni tani Amsterdamin  me ARLO Travel! DATA 13-15 SHKURT Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje ✅Akomodim në hotel

13/02-15/02
Cmimi/Person329.0€

PRAGË Prague Czech Republic

Bëjeni Shën Valentinin të paharrueshëm 💝 Rezervoni tani me ARLO Travel! DATA: 13-15 SHKURT Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit

13/02-15/02
Cmimi/Person249.0€

ROMË Rome Itali

Bëjeni Shën Valentinin të paharrueshëm!💝 Rezervoni tani me ARLO Travel! DATA: 13-15 SHKURT Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje

13/02-15/02
Cmimi/Person299.0€

BUDAPEST Budapest Hungari

Festoni Shen Valentinin ne Budapest 💝 Rezervoni tani me ARLO Travel! Data: 13-15 Shkurt Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit

13/02-15/02
Cmimi/Person299.0€

FIRENCE Florence Itali

Bëjeni Shën Valentinin të paharrueshëm me një udhëtim romantik në FIRENCE, qytetin e dashurisë! 💝 Rezervoni tani me ARLO Travel!

13/02-15/02
Cmimi/Person355.0€

ROMË & TOSKANË Rome Itali

🥰Rezervo me ARLO Travel tani udhëtimin e ëndrrave me njeriun e zemrës në Romë dhe përfitoni: 👇🏻 DATA: 13-15 SHKURT

13/02-15/02
Cmimi/Person125.0€

VERONA Verona Itali

Bëjeni Shën Valentinin të paharrueshëm me një udhëtim romantik në Verona, qytetin e dashurisë! 💝 Rezervoni tani me ARLO Travel!

08/03
Cmimi/Person319.0€

UDHETIM NE PRAGË DHE VJENË Vienna Austri

DETAJET E TURIT Nisja: 08-03-2024 Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore

369

RIVIERA ITALIANE Itali

DETAJET E TURIT Nisja: 28-03-2024 Dita e Parë: Nisja nga Tirana me avion për në Pisa. Nisja më 15.00. Mbrritja në

22/03
Cmimi/Person299.0€

NAPOLI, SORRENTO, SALERNO Alanya Itali

DETAJET E TURIT   Nisja: 22-03-2024   Dita e Parë: Fluturimi nga Tirana për në Napoli. Nisja në orën 10.30. Mbrritja

16/02
Cmimi/Person299.0€

CATANIA DHE PALERMO Alanya Catania

DETAJET E TURIT Nisja: 16-02-2024 Nisja: 29-02-2024 Dita e Parë: Fluturimi Tiranë – Catania. Nisja nga Tirana në orën 08.10. Mbrritja

Cmimi/Person199.0€

MILANO Milano Itali

Përjetoni mrekullitë që ofron Milano këtë Janar! 😍 Rezervoni tani me ARLO Travel! Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje

Cmimi/Person139.0€

VERONA Verona Itali

Verona, destinacioni ku historia dhe romanca bëhen njësh, ju mirëpret në muajin Janar me këtë Super Ofertë! 💫 Rezervoni tani

Cmimi/Person249.0€

FIRENCE Florence Itali

Firence👉 Një Copëz Arti, Historie dhe Bukurie 🏛️✨ Këtë Janar, nxitoni të rezervoni me ARLO Travel! Oferta pergjate Janarit: 4

31.12-03.01
Cmimi/Person659.0€

RIXOS PREMIUM Dubrovnik Kroaci

RIXOS PREMIUM 5* Viti i Ri në Rixos Premium Dubrovnik do të jetë i paharrueshëm. Bëni rezervimin tuaj tani me

31.12-03.01
Cmimi/Person290.0€

HOTEL SHERATON Dubrovnik Kroaci

HOTEL SHERATON 5* 🎅Festoni Vitin e Ri 2024 në Hotel Sheraton 5* në Dubrovnik për kujtime të paharrueshme! ✨ Rezervoni

31/12-02/01
Cmimi/Person439.0€

HOTEL NIKOPOLIS SELANIK Selanik Greqi

HOTEL NIKOPOLIS SELANIK 5* Festoni plot magji natën e ndërrimit të viteve në Selanik 😍 Bëni rezervimin tuaj me ARLO

30.12-01-01
Cmimi/Person549.0€

THE CHEDI LUSTICA BAY Tivat Mali i Zi

The Chedi Lustica Bay është destinacioni perfekt për të kaluar mbrëmjen e Vitit të Ri🎄. Në çmim përfshihen👇🏻 ✅Akomodimi në

31.12-02.01
Cmimi/Person239.0€

SECRET PARADISE,HALKIDIKI Greqi

SECRET PARADISE 4* Data: 31/12/2023-02.01.2324 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi & Darka për ditët e qëndrimit

31.12-02.01

EGNATIA CITY HOTEL & SPA,KAVALA Greqi

EGNATIA CITY HOTEL & SPA 4* Data: 31.12.2024-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e

31.12-02.01
Cmimi/Person145.0€

NEFELI HOTEL Greqi

NEFELI HOTEL 4* Data: 31.12.2023-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala

31.12-02.01
Cmimi/Person290.0€

ALEXANDER BEACH HOTEL Greqi

ALEXANDER BEACH HOTEL 5* Data: 31.12.2023-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata

31.12-02.01
Cmimi/Person260.0€

GRECOTEL ASTIR EGNATIA ALEXANDROUPOLIS Greqi

GRECOTEL ASTIR EGNATIA ALEXANDROUPOLIS 5* ( 3 DITE) Data: 31.12.2023-02.01.024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi &

31.12-02.01
Cmimi/Person149.0€

POSEIDON PALACE Greqi

POSEIDON PALACE  4* (3 Dite) Data: 31.12.2023-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi dhe darka për ditët

31.12-02.01
Cmimi/Person205.0€

WELLNESS SANTA HOTEL Selanik Greqi

WELLNESS SANTA HOTEL  5* Data: 31.12.2023-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi dhe darka  për ditët e

30.12-02.01
Cmimi/Person265.0€

CAPSIS HOTEL Selanik Greqi

CAPSIS HOTEL  4* (4 dite) Data: 30.12.2023-02.01.2014 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi & darka për ditët

30.12-02.01
Cmimi/Person315.0€

VANORO HOTEL Selanik Greqi

VANORO HOTEL 5* (4Dite) Data: 30.12.203-02.01.2023 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata

31.12-02.01
Cmimi/Person230.0€

GRAND HOTEL PALACE Selanik Greqi

GRAND HOTEL PALACE 5* Data: 31.12.2023-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata

31.12-02.01
Cmimi/Person299.0€

HYATT REGENCY THESSALONIKI Selanik Greqi

HYATT REGENCY  5* (3DITE) Data: 31.12.2023/02.01.2014 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata

29/12
Cmimi/Person499.0€

UDHËTIM NË BARCELONË Barcelone Spanje

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Fluturimi direkt Tiranë – Barcelonë. Nisja nga Tirana në orën 18:00, Mbrritja në Barcelonë në orën 20;50.

30/12
Cmimi/Person239.0€

Halkidiki Greqi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

30/12
Cmimi/Person399.0€

Maestral Resort Mali i Zi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

31.12-02.01
Cmimi/Person299.0€

PORTO REGENT Mali i Zi

PORTO REGENT 5* Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit

30/12
Cmimi/Person270.0€

Iberostar Slavija Budva Mali i Zi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

30.12-02.01

ONE&ONLY PORTONOVI Mali i Zi

ONE&ONLY PORTONOVI 5* Data: 30.12.2023-02.01.2024 Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala

30.12-01.02
Cmimi/Person445.0€

BIANCA RESORT KOLASIN Kolashin Mali i Zi

BIANCA RESORT KOLASIN 4* Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi dhe darka për ditët e qëndrimit ✅Nata

30/12
Cmimi/Person494.0€

Splendid Resort & Conference Budva Mali i Zi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

30/12
Cmimi/Person229.0€

Avala Resort & Villas Budva Mali i Zi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

30/12
Cmimi/Person709.0€

KREMLIN PALACE RESORT, ANTALYA Antalya Turqi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Fluturim direkt ✅Transfertat aeroport-hotel-aeroport ✅Ultra All Inclusive ✅Nata Festive e 31 Dhjetorit

09/12
Cmimi/Person55.0€

MAVROVE,STRUGE,OHER Mavrovo

DITA E PARE   -Nisja nga Tirana ne oren 06:30 . -Nisja nga Durresi ne oren 05:45 . (Pagese extra 5

30/12
Cmimi/Person315.0€

VANORO HOTEL,SELANIK Selanik Greqi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

30/12
Cmimi/Person230.0€

GRAND HOTEL PALACE Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi 2 netë në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Nata gala e Vitit të Ri ✅Përdorimi

12/02
Cmimi/Person399.0€

MADRID & BARCELONË Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e parë: Fluturimi direkt Tiranë – Barcelonë. Nisja nga Tirana në orën 18.10. Mbrritje në Barcelonë në

26/01
Cmimi/Person259.0€

ALBEROBELLO – OTRANTO – TARANTO Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Fluturimi Tiranë – Bari. Nisja nga Tirana më 11.35. Mbrritja në Bari në orën 12.35.

Cmimi/Person129.0€

JANINE Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodim në hotel 4* ✅Mëngjesi në hotel ✅Siguracioni i shëndetit në udhëtim ✅Përdorimi i fasiliteteve të hotelit

05/12
Cmimi/Person279.0€

PRAGE Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje ✅Akomodim në hotel ✅Mëngjesi në hotel ✅Siguracioni i shëndetit në udhëtim

30/12
Cmimi/Person549.0€

UDHËTIM NË AMSTERDAM Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë : Fluturimi direkt Tiranë – Eindhoven. Nisja në orën 06:55. Mbrritja në Eindhoven në orën

15/02
Cmimi/Person249.0€

VJENË DHE BUDAPEST Vienna Austri

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në

22/12
Cmimi/Person149.0€

STAMBOLL, SELANIK SOFJE Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT   Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 05.00 am dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për

23/12
Cmimi/Person99.0€

STAMBOLL DHE SELANIK Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 03.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për

24/12
Cmimi/Person269.0€

KRISHTLINDJE NE BUDAPEST Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi  në hotel ✅Mëngjesi për ditët e qëndrimit ✅Përdorimi fasiliteteve te hotelit ✅Wi-Fi & parkim

30/12
Cmimi/Person229.0€

AVALA RESORT & VILLAS Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka Gala e Vitit të Ri ✅Parking & WI-FI

13/01
Cmimi/Person299.0€

PRAGE Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Pragë. Nisja më 13.30 – Mbrritje në Pragë më 15.40. Transferimi

18/01
Cmimi/Person199.0€

UDHËTIM NË BUKURESHT DHE BRASOV Bukuresht

DETAJET E TURIT Dita e Parë. Fluturimi Direkt Tiranë – Bukuresht. Nisja më 1515 – Mbrritje në Bukursht më 17.40. Transfertë

23/12
Cmimi/Person199.0€

KRISHTLINDJE NE RADIKA RESORT Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka ✅Përdorimi i SPA Center (Sauna, Steam Bath, Private Pool Cabin, Indoor

29/12
Cmimi/Person449.0€

VITI I RI NË ROMË – FIRENCE Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana me avion për në Pisa. Nisja më 06.50. Mbrritja në Pisa më

30/12
Cmimi/Person171.0€

VITI I RI NË SOFJE DHE SELANIK Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në

22/12
Cmimi/Person439.0€

KRISHTLINDJE NE PRAGE Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Pragë. Nisja më 13.30 – Mbrritje në Pragë më 15.40. Transferimi

29/12
Cmimi/Person499.0€

VITI I RI NE PRAGE Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Pragë. Nisja më 13.30 – Mbrritje në Pragë më 15.40. Transferimi

24/12
Cmimi/Person269.0€

KRISHTLINDJE NE BUDAPEST Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Bileta e avionit vajtje-ardhje ✅Akomodim në hotel ✅Mëngjesi në hotel ✅Siguracioni i shëndetit në udhëtim

31/12
Cmimi/Person359.0€

VITI I RI NE RADIKA RESORT Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka ✅Përdorimi i SPA Center (Sauna, Steam Bath, Private Pool Cabin, Indoor

23/12
Cmimi/Person199.0€

RADIKA RESORT Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka ✅Përdorimi i SPA Center (Sauna, Steam Bath, Private Pool Cabin, Indoor

30/12
Cmimi/Person166.0€

ONOMA HOTEL SELANIK Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka Gala e Vitit të Ri ✅Parking & WI-FI

30/12
Cmimi/Person165.0€

CAPSIS HOTEL ,SELANIK Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka Gala e Vitit të Ri ✅Parking & WI-FI

30/12
Cmimi/Person315.0€

VANORO HOTEL SELANIK Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka Gala e Vitit të Ri ✅Parking & WI-FI

30/12
Cmimi/Person205.0€

WELLNESS SANTA HOTEL Alanya Abu Dhabi

Në çmim përfshihet👇🏻 ✅Akomodimi në hotel ✅Mëngjesi dhe Darka Gala e Vitit të Ri ✅Parking & WI-FI

29/12
Cmimi/Person289.0€

VITI I RI NË STAMBOLL ME AIR ALBANIA Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Nisja: 29-12-2023 Nisja: 30-12-2023 Nisja: 31-12-2023     Golden Hill Hotel Eresin Hotels Topkapi Ramada Istanbul Old

31/12
Cmimi/Person169.0€

VITI I RI ALL INCLUSIVE NË ULQIN Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT   Hotel Otrant 4* – 2 net €169, – Fjetje 2 Net, – All Inclusive ( Mëngjese

29/12
Cmimi/Person499.0€

VITI I RI NË PARIS Alanya Abu Dhabi

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 12:30. Mbrritja në Paris në 15:30.