ARLOARLO
Forgot password?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

 

Ofertat e Fundit

Cmimi/Person545.0€

Malta- Ramla Bay Resort 4* -545eur/person Malte

Datat e udhetimit 18-23Qershor, Ne cmim perfshihet: 1.Bileta e avionit me nisje nga shkupi 2.Transferta aeroport-hotel-aeroport 3.Akomodimi ne hotel 5

Cmimi/Person499.0€

AX Seashells Resort 4*- 499eur/person Malte

Datat e udhetimit:18-23 Qershor, Ne cmim perfshihet: 1.Bileta e avionit me nisje nga shkupi 2.Transferta-aeroport-hotel-aeroport 3.Akomodimi ne hotel 5nete,6dite 4.Mengjeset

Cmimi/Person899.0€

Elysium Resort & Spa 5* – 899eur/person Rhodos Greqi

Datat e udhetimit:09-15 June, Ne cmim perfshihet: 1.Bileta e avionit 2.Transferta aeroport-hotel – aeroport 3.Akomodimi ne hotel 6 nete/7dite 4.Mengjesi

Me Udhëto shkoni ku të dëshironi!

   

Dëshironi të njiheni me ofertat më të fundit turistike, në kohë reale?Tashmë aplikacioni UDHETO nga ARLO Travel, i vetmi në shqip, jua ofron këtë mundësi! Ai është lehtësisht i navigueshëm. Ju njiheni me ofertat më të fundit, Toure, Hotele, Rezervim Biletash Online, jo vetëm këto.Ju mund të rezervoni online me platformën e integruar, apo të TELOFONONI direkt .
UDHETO! Shijoni udhëtimet me UDHETO
Shkarkojeni atë Falas, në celularin tuaj duke klikuar më poshtë App store ose Play Store!

Download nga
apple store
Download nga
google play
promo box image1

Pse të Rezervoni me Ne?

Shumëllojshmëri Hotelesh

Ne kemi bashkëpunim kudo me hotele dhe resorte.

Çmimet më të mira

Ne ofrojmë cilësinë me çmime shumë të mira.

Suport Ekselent

Kujdesi ndaj klientit është parësor për ne.

Destinacionet më të kërkuara

Ne ofrojme ture dhe paketa kudo dhe ne destinacionet me te preferuara