ARLOARLO
Forgot password?

KARAIBE

Available Cabins

No Cabins Found
Karaibe

Cruise Itinerary

Day Ports of Call Arrival Departure

Nisja nga Miami më 11 shkurt 2024 në një udhëtim ëndrrash me një itinerar përrallor duke filluar nga 814 euro! 🌅✨

Eksploro bukurinë natyrore dhe kulturën e Republikës Dominikane. 🏞️ Shijo plazhet me rërë të bardhë dhe atmosferën tropikale të kësaj perlë të Ishujve Virgin të SHBA. 🌅 Zbulo Great Stirrup Cay, ishullin privat të Norwegian Cruise Line ku relaksimi dhe argëtimi bashkohen në harmoni të përsosur.

NORWEGAIN ENCORE
1.Miami
2.navigim
3.Puerto Plata
4.ST. Thomas
5.Tortola
6.navigim
7.Great Stirrup Cay
8.Miami

Kjo është mundësia e përsosur për të përjetuar një aventurë të jashtëzakonshme në Karaibe.

NË ÇMIM PËRFSHIHET:
✅Sistemimi në Kabinë
✅Taksat portuale
✅Trajtim me pension te plotë (pije jo alkoolike,ujë, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
✅Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmes kamarier të gatshëm për të shërbyer .
✅Departamenti i “shërbimit ndaj klientit “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
✅Teatër, disko, bibliotekë.
✅Pishina,palestra,
✅Kompeticione, karaoke, klasa vallëzimi
✅Mbrëmje me muzikë live, shfaqje teatrale, vallëzim në salla dhe në disko
✅Siguracioni

⚠️ÇFARË NUK PËRFSHIHET NË ÇMIMIN E KABINËS
❌Fluturimet nga Tirana
❌Taksat e shërbimit
❌Pijet në bar dhe restorant
❌Wi-Fi
❌Restorante tematike
❌Ekskursione
❌Transporti deri në portin e embarkimit
❌Shpenzimet personale

Policies of KARAIBE

Amenities of KARAIBE

Guest Reviews (0 reviews)

KARAIBE

Your overall Rating of this cruise

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo