ARLOARLO
Forgot password?

Lundrim me Kroçiere ne Karaibe 499 Eur/person

Available Cabins

Family cruise
Karaibe
MSC Opera
+355694050280

Cruise Itinerary

Day Ports of Call Arrival Departure

Nisje nga Havana

Itinerari : Kubë, Honduras, Meksikë – MSC Opera

Nisje         Porti           Mberritje

Dita 1:       Havana, Cubë

Dita 2:      Havana, Cubë

Dita 3:       Në det

Dita 4:       Belizë City, Belizë

Dita 5:       Isla de Roatan, Honduras

Dita 6:       Costa Maya, Meksikë

Dita 7:       Cozumel, Meksikë

Në çmim përfshihet:

 •    Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave         dhe  çorçafeve çdo ditë

 

 • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

 • Taksat Portuale

 

 • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

 • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

 • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

***Cmimi është për person në bazë dopio, cmimet janë indikative mund të ndryshojnë në varësi të disponibilitet të kabinave.
Nuk përfshihen shërbimet esktra si pagesat e shërbimit (tips mesatarisht 10 euro në ditë per person të rritur edhe 5 euro për fëmijët), siguracioni edhe transporti.

Policies of Lundrim me Kroçiere ne Karaibe 499 Eur/person

Amenities of Lundrim me Kroçiere ne Karaibe 499 Eur/person

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Lundrim me Kroçiere ne Karaibe 499 Eur/personMSC Opera

Your overall Rating of this cruise

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo