ARLOARLO
Forgot password?

Magjia e Karaibeve me Oasis of the Seas

Available Cabins

No Cabins Found
test
Karaibe
Oases of the seas

Cruise Itinerary

Day Ports of Call Arrival Departure

Nisja nga Miami, më 3 dhjetor 2023, një eksperiencë unike për vetëm 646 €!
Në bordin e Oasis of the Sea , aty ku luksi takohet me ushqimin e shijshëm dhe me argëtimin e pafund.

OASIS OF THE SEAS
1.Miami
2.navigim
3.Labadee
4.navigim
5.Charlotte Amalie
6.navigim
7.Cococay
8.Miiami

NË ÇMIM PËRFSHIHET:
✅Sistemimi në Kabinë
✅Taksat portuale
✅Trajtim me pension te plotë (pije jo alkoolike,ujë, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
✅Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmes kamarier të gatshëm për të shërbyer .
✅Departamenti i “shërbimit ndaj klientit “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
✅Teatër, disko, bibliotekë.
✅Pishina,palestra,
✅Kompeticione, karaoke, klasa vallëzimi
✅Mbrëmje me muzikë live, shfaqje teatrale, vallëzim në salla dhe në disko
✅Siguracioni

⚠️ÇFARË NUK PËRFSHIHET NË ÇMIMIN E KABINËS:

❌Fluturimet nga Tirana
❌Taksat e shërbimit
❌Pijet në bar dhe restorant
❌Wi-Fi
❌Restorante tematike
❌Ekskursione
❌Transporti deri në portin e embarkimit
❌Shpenzimet personale

Policies of Magjia e Karaibeve me Oasis of the Seas

Amenities of Magjia e Karaibeve me Oasis of the Seas

Guest Reviews (0 reviews)

Magjia e Karaibeve me Oasis of the SeasOases of the seas

Your overall Rating of this cruise

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo