ARLOARLO
Forgot password?

SPANJA DHE ISHUJT BALEARË

Available Cabins

No Cabins Found
test
test
Costa Tocana

Cruise Itinerary

Day Ports of Call Arrival Departure

NISJA : Nga Genova
DATA  E NISJES: 10/11/2023
ANIJA: COSTA TOSCANA
NISJA: 18:00
MBERRITJA: 00:00

E PËRFSHIRË NË ÇMIM:

 • Kabina e përzgjedhur, ajër i kondicionuar, dollap, banjë private me dush dhe/ose vaskë, TV, telefon, minibar dhe kasafortë
 • Pension i plotë (mëngjes, drekë, darkë, snacks)
 • Të gjitha aktivitetet argëtuese: lojëra, gara, konkurse, festa me tematikë dhe spektakle teatrale, akses në pishina, vaska me hidromasazh, salla relaksi, aktivitete argëtuese për fëmijët
 • Ujë, kafe dhe lëngje frutash të disponueshme në dispenser në zonën e vetëshërbimit (buffet)
 • Mini club për fëmijët
 • Spektakle të ndryshme në teatër, sitli Broadway
 • Aksesi në diskoteka dhe në bare me muzikë live
 • Palestra , pishina të hapura dhe të mbyllura
 • Akses në kazino

E PAPËRFSHIRË NË ÇMIM:

 • Kuota e shërbimit (Bakshishe)
 • Aksesi i internetit
 • Pijet
 • Asistenca mjekësore
 • Restorantet e specialiteteve
 • Eskursionet
 • Siguracionet
 • Transporti në portin e imbarkimit
 • Shpenzimet personale
 • Gjithçka që nuk përmendet në ‘E përfshirë në çmim’

Policies of SPANJA DHE ISHUJT BALEARË

Amenities of SPANJA DHE ISHUJT BALEARË

Guest Reviews (0 reviews)

SPANJA DHE ISHUJT BALEARËCosta Tocana

Your overall Rating of this cruise

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo