ARLOARLO
Forgot password?

Ofertat më të fundit të hoteleve

Cmimi/Person348.0€

CATANIA DHE PALERMO Sicily Itali

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Fluturimi Tiranë – Catania. Nisja nga Tirana në orën 13.10. Mberritja në Catania në orën

Ela Excellence Resort, Belek Belek Turqi

Ela Excellence Resort Belek eshte nje resort luksoz ne bregdetin jugor te Turqise, prane qytetit te Belekut. •Ai ofron akomodime

Cmimi/Person299.0€

GARDALAND – VERONA – VENECIE

DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana me avion për në Venecie Treviso. Nisja më 06.45. Mbrritja në Venecie

Cmimi/Person145.0€

PAKETA TURISTIKE NE ZAKYNTHOS 4 DITE Zakynthos Greqi

DATAT E UDHETIMEVE : 23-26 MAJ: -HOTEL IKAROS € –145 / HOTEL ALEXANDER THE GREAT – €165 ( TRAGETI KYLLINI – ZAKYNTHOS – KYLLINI

Cmimi/Person135.0€

KORFUZ, 3 DITË €135 Alanya Greqi

VIZITOHET: KORFUZ – PALEOKASTRITSA ► MAJ: 24-26 – MESSONGHI BEACH HOLIDAY RESORT 4* ( ALL INCLUSIVE ) – €135 ►31 MAJ

Cmimi/Person296.0€

LEFKADA 6 DITE 295€ Lefkada Greqi

QYTETET: LEFKADA, PARGA, JANINA DATAT E UDHETIMEVE :                         

Cmimi/Person275.0€

PLAZH NE MALIN E ZI 5 DITE Ulqin Mali i Zi

HOTEL LAGUNA ULQIN 4* ( MENGJES + DARKE ). SHEZLLONAT E PERFSHIRE NE CMIM. DATAT E UDHETIMIT: QERSHOR: 17-21, 21-25,

Cmimi/Person399.0€

UDHËTIM NË ABU DHABI DHE DUBAI Abu Dhabi

DETAJET E TURIT PROGRAMI ME 5 DITE Dita e Parë: Paraqitja në Check in 2 orë para nisjes.  Fluturimi Direkt Tiranë – Abu

Cmimi/Person428.0€

Roda Beach Resort and Spa Alanya Greqi

Roda Beach Resort and Spa vjen me një super cmim! Një hotel i bukur në Korfuz për pushime relaksuese, gjithëpërfshirëse

Cmimi/Person750.0€

Fame Residence Kemer & Spa Alanya Turqi

📍Fame Residence Kemer & Spa . . Nisja:28 Maj/750 eur/P  All Inclusive 6 Nete&7 Dite . Fame Residence Kemer &

Ofertat më të fundit të Toureve