ARLOARLO
Forgot password?

KORFUZ/ 6 DITE

KORRIK: 05-10,  15-20,  €525

Hotel Messonghi Beach Resort 4*  ( ALL INCLUSIVE )

29 GUSHT – 3 SHTATOR,  €455  

Hotel Messonghi Beach Resort 4*  ( ALL INCLUSIVE )

 

POLITIKAT E FËMIJËVE

  • Fëmija i parë 0 deri në 10.99 vjec paguan €100 (kur shoqerohet me 2 të rritur)
  • Fëmija i dytë 0 deri në 10.99 vjec paguan 50% të cmimit për të rritur (kur shoqerohet me 2 të rritur)

 

Included

Transporti me automjet komod

Akomodimi sipas hoteleve përkatëse

Shoqërues shqiptar

All inclusive ( mengjes+dreke+darke+pije )

Perdorimi falas i pishinave.

Shezllonet ne pishine ( sipas disponueshmerise)

 

Not included

Hyrja në monumente dhe muzeume.

Gjithcka e papërmendur me sipër.

BILETA E TRAGETIT IGUMENICE-KORFUZ-IGUMENICE (€13)

Taksa lokale €3 per dhome/nate hotel 4*

Lundrimi me Anije €35/person me dreke.

Transferte ne Paleokastritsa ( Opsionale €15 )