ARLOARLO
Forgot password?

Tour 3 ditor Stamboll- 189 eur / person

**Fluturimi me Pegasus

Datat e nisjes: 4,18,25 shkurt

Ne cmim perfshihet:

-Bileta e avionit vajtje – ardhje. (Bagazhe të plota 20 kg + 8 kg bagazh dore).

-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit

-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.

-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)

-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

 

Rezervoni këtë Tur: