ARLOARLO
Forgot password?

Tour 5 ditor ne Madrid – Malaga – Valencia – 429 Eur/personi

Nisja me: 10 Tetor

Në cmim përfshihet:

. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë – Madrid – Tiranë.

. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.

. Akomodim në hotel për 4 net, Fjetje 2 net në Madrid, 1 natë në Sevilje dhe 1 natë Alicante.

. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.

. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në (40x20x25cm) cm.

 

Rezervoni këtë Tur: