ARLOARLO
Forgot password?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Ofertat e Fundit

Paketa ne grup

Paketa Individuale

BUDVA

Avala Resort-90 eur / person Budva Mali i Zi

Oferta e vlefshme deri ne 01 mars 2022 Te perfshira ne cmim: -Akomodimi 2 nete /3 dite -Mengjeset dhe darkat

BARCELONE

Barcelona – 250 eur / personi Barcelone Spanje

Datat: 25-29 janar Ne cmim perfshihet: 1. Bileta e avionit 2.Transferta aeroport-hotel-aeroport 3.Akomodimi ne Hotel 4* 4.Mengjeset 5.siguracioni i shendetit

MADRID

Madrid – 199 eur / personi Spanje

Datat: 27-30 jan Ne cmim perfshihet: 1. Bileta e avionit 2.Transferta aeroport-hotel-aeroport 3.Akomodimi ne Hotel 4* 4.Mengjeset 5.siguracioni i shendetit

BUDAPEST

Budapest- 165 eur / personi Budapest Hungari

Datat : 24-28 janar Ne cmim perfshihet: 1. Bileta e avionit 2.Transferta aeroport-hotel-aeroport 3.Akomodimi ne Hotel 4* 4.Mengjeset 5.siguracioni i

EARLY BOOKING TURQI

Sirene Belek 5* -685 eur/person Belek Turqi

Ne cmim eshte perfshire: Fluturimi me charter Transferta aeroport hotel aeroport Koncpeti Ultra All Inclusive Siguracioni shendeti ne udhetim

EARLY BOOKING TURQI

Spice Hotel Belek 5* 790 eur/person Belek Turqi

Ne cmim eshte perfshire: Fluturimi me charter Transferta aeroport hotel aeroport Koncpeti Ultra All Inclusive Siguracioni shendeti ne udhetim

EARLY BOOKING TURQI

Barut Kemer 5*-880 eur/person Belek Turqi

Ne cmim eshte perfshire: Fluturimi me charter Transferta aeroport hotel aeroport Koncpeti Ultra All Inclusive Siguracioni shendeti ne udhetim

Artikuj

Me Udhëto shkoni ku të dëshironi!

   

Dëshironi të njiheni me ofertat më të fundit turistike, në kohë reale?Tashmë aplikacioni UDHETO nga ARLO Travel, i vetmi në shqip, jua ofron këtë mundësi! Ai është lehtësisht i navigueshëm. Ju njiheni me ofertat më të fundit, Toure, Hotele, Rezervim Biletash Online, jo vetëm këto.Ju mund të rezervoni online me platformën e integruar, apo të TELOFONONI direkt .
UDHETO! Shijoni udhëtimet me UDHETO
Shkarkojeni atë Falas, në celularin tuaj duke klikuar më poshtë App store ose Play Store!

Download nga
apple store
Download nga
google play
promo box image1

Pse të Rezervoni me Ne?

Shumëllojshmëri Hotelesh

Ne kemi bashkëpunim kudo me hotele dhe resorte.

Çmimet më të mira

Ne ofrojmë cilësinë me çmime shumë të mira.

Suport Ekselent

Kujdesi ndaj klientit është parësor për ne.

Destinacionet më të kërkuara

Ne ofrojme ture dhe paketa kudo dhe ne destinacionet me te preferuara